O nas

ActiveInside.pl to marka stworzona przez firmę z wieloletnim stażem w projektowaniu i wykonywaniu nadruków oraz innych form znakowania na odzieży. Naszym celem jest produkcja odzieży i akcesoriów sportowych wyróżniających się oryginalną grafiką wykonaną drukiem sublimacyjnym.

Od projektu po konfekcjonowanie i wysyłkę

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę – od przygotowania autorskiego projektu graficznego, przez wykonanie nadruku na tkaninach, po szycie i konfekcjonowanie. Do Państwa dyspozycji pozostają nasi graficy z wieloletnim stażem, drukarnia korzystająca z najnowszych technologii oraz profesjonalna szwalnia.

Jakie możliwości dają nasze wydruki?

Technika sublimacji to metoda druku cyfrowego, wykorzystywana do przenoszenia wysokiej jakości obrazów oraz grafik na tkaniny. Technologia może być stosowana do nadrukowywania obrazów i tekstu na materiałach promocyjnych, wykonanych z tkanin o wysokiej zawartości włókien poliestrowych.

Dzięki sublimacji w stosunkowo krótkim czasie można stworzyć koszulkę lub worek w całości pokryty oryginalna grafiką stworzoną na bazie zdjęcia lub kompozycji graficznej. Co ważne, nadruk nie blaknie, nie pęka oraz nie spiera się.

Druk sublimacyjny to ogromne możliwości tworzenia niepowtarzalnych wzorów nanoszonych na odzież lub akcesoria sportowe. Wielobarwne projekty graficzne stanowią doskonałe narzędzie promocji marki.

Cała produkcja odbywa się w naszej firmie. Posiadamy kompletną linię produkcyjną, zaczynając od studia graficznego, przez dział druku, krajalnię, prasowalnię i szwalnię, a skończywszy na konfekcjonowaniu i wysyłce gotowego produktu do klienta.